sobota, 4 kwietnia 2009

Warunki pokoju i pracy trudne do zniesienia

Gdańsk dn. 02.04.2009 r.

Rada Samorządu Doktorantów

Wydziału Nauk Społecznych

Uniwersytetu GdańskiegoAdministracja Budynku Wydziału

Nauk Społecznych UGProśba


Niniejszym, w imieniu osób które reprezentuję zwracam się z prośbą o pomoc przy rozwiązaniu następujących kwestii:

- doktoranci/doktorantki Wydziału Nauk Społecznych otrzymali do swojej dyspozycji pokój A304, niestety w pokoju tym nie ma możliwości otwarcia okna, co z każdym dniem (cieplejsze dni) jest odczuwane przez nas coraz dotkliwiej. W związku z tym prosimy o wstawienie otwierającego się okna, a do tego czasu założenie rolet/żaluzji.

- udostępnienia gabloty w której Rada Samorządu Doktorantów Wydziału Nauk Społecznych oraz uczestnicy/uczestniczki studiów doktoranckich realizowanych na naszym wydziale mogliby wywieszać ogłoszenia/ulotki związane z działalnością organu lub poszczególnych członków samorządu doktorantów. W tej chwili do tych celów wykorzystywana jest przestrzeń drzwi, która ani nie jest miejscem do tego przeznaczonym, ani nie wpływa na estetykę budynku.

- w miarę naszych możliwości dbamy o czystość i porządek w pokoju A304, np. ścierając kurz czy zmywając naczynia z których korzystamy, niemniej nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić, nie posiadamy odpowiedniego zaplecza oraz środków czystości aby pokój posprzątać czy wynieść śmieci. Prosimy o uwzględnienie pokoju A304 w grafiku sprzątania.

Proszę również o wyjaśnienie, czy jest możliwość wstawienia do pokoju A304 małej lodówki, która byłaby zakupiona oraz wykorzystywana przez użytkowników pokoju, jakie formalności z tym związane musielibyśmy wypełnić?


Z poważaniem

Przewodnicząca Rady Samorządu Doktorantów

Wydziału Nauk Społecznych

Mgr Magdalena Chruściel

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz